Městské kolo v přespolním běhu

Ve čtvrtek 11.10.2018 se konalo celopražské kolo v přespolním běhu, do kterého jsme postoupili díky výborným výsledkům na předchozích závodech.

Závody to byly velice těžké, neboť zde byla spousta vynikajících sportovců z celé Prahy. Ale ani v této konkurenci nezůstali Jitřňáci pozadu.

Mladším žákyním těsně uniklo prvenství a obsadily druhé místo. Starší žákyně skončily čtvrté, mladší žáci šestí a starší sedmí.

Mimo týmových výkonů Jitřňáci podali i skvělé individuální výkony - Eliška Jarošová a Líza Brejchová se staly vítězkami svých rozběhů.

Reprezentantům sportovní školy Jitřní gratulujeme a děkujeme za skvělou sportovní atmosféru.

Jsem z Jitřní, vím proč – hrdost, síla, inspirace.

Tuto školu můžu jedině doporučit. Na Jitřní jsem rád a hlavně – líbí se mi tu. Fakt.